Fuks II Wielowicz - strona nieoficjalna

• autor: morwa., 2014-05-04 23:40

Fuks II Wielowicz - Sosenka Sośno 4:2

a

Derby gminy Sośno odbyły się w Wielowiczu. Sosenka Sośno tym razem zagrała w dziesiątkę. Mimo okrojonego składu radzili sobie znakomicie. Krzysztof Szyling już w pierwszych minutach mógł dać gospodarzom prowadzenie. Po kwadransie padła pierwsza bramka dla gości. Jej autorem był bardzo ruchliwy tego dnia Daniel Engelbrecht. Kolejny gol to zasługa Mariusza Strumiłło. Mimo starań do końca pierwszej części wynik nie uległ zmianie. Po przerwie Krzysztof Sobieszczyk zdobywając kontaktową bramkę dał nadzieję miejscowym na trzy punkty. Bartek Kasztelan nie zostawał dłużny i co rusz oblegał pole bramkowe gości. Przewaga Sosenki była znacząca. Fuks nie powiedziawszy jeszcze ostatniego słowa, walczył z rywalami, jak równy z równym. Gra się do samego końca. Takie motto przyświecało Wielowiczanom. Trzy bramki w pięć minut. Taka sztuka udała się Fuksowi, który z meczu na mecz rośnie w siłę. w 85. minucie Sławomir Szyling znakomicie wykorzystał rzut karny. Dwie minuty później z podania Kasztelana bramkę zdobył Norbert Rink. Ostatnia bramka to zasługa Krzysztofa Szylinga, który sam na sam z bramkarzem ustalił wynik meczu. Obydwie drużyny Fuksa Wielowicz dzisiejszego dnia w derbowych pojedynkach były solidarne i zwyciężyły.

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Fuks II WielowiczTime Lubcza
Fuks II Wielowicz 1:7 Time Lubcza
2014-06-15, 13:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Fuks
Ładowanie...

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.